Як обрати газон на ділянку?

GARDENER

Як обрати газон на ділянку?

АВТОМАТИЧНИЙ ПРОРАХУНОК ВАРТОСТІ ГАЗОНУ ПІД КЛЮЧ*

А також замовляйте рулонний газон за 67 грн/м2

Кращої якості ви просто не знайдете

 

*Прорахунок відбудеться у Facebook. Для цього натисніть “Розпочати” та дайте відповідь на запитання

* The miscalculation will take place on Facebook. To do this, click “Start” and answer the questions

*для 30-и перших підтверджених замовлень

Якщо ви бажаєте вже найближчим часом насолоджуватися густою зеленою травою в себе на ділянці, то обов’язко маєте ознайомитися з нашими рекомендаціями: як обрати газон, підрядника і матеріали. При виборі задайте собі такі запитання:

 • чи можете ви самі справитися, чи потрібно залучати спеціалістів
 • чи знаєте як перевірити кваліфікованість виконавців і їхню надійність
 • які матеріали потрібно для вашого газону, а за які не варто переплачувати
 • як вибрати справді якісні матеріали для робіт: рулонний газон, насіння чи землю

Перш ніж приступити до вибору газону потрібно розуміти переваги того чи іншого. Якщо ви не плануєте стелити газон в специфічних місцях (схилах, важкодоступних канавах) тоді вибирати доведеться з двох варіантів: рулонний газон і сіяний. Про їхні переваги читайте далі.

ПЕРЕВАГИ РУЛОННОГО ГАЗОНУ

ПЕРЕВАГИ ПОСІВНОГО ГАЗОНУ

МИ ЗНАЄМО ЩО ПИТАННЯ ЦІНИ ГРАЄ ВАЖЛИВУ РОЛЬ ПРИ ВИБОРІ ГАЗОНУ. САМЕ ТОМУ МИ СТВОРИЛИ АВТОМАТИЗОВАНИЙ СЕРВІС ДЛЯ ПРОРАХУНКУ ВАРТОСТІ.

9 ЗАПИТАНЬ/3 ХВ І ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ СКІЛЬКИ ВАРТУВАТИМЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ГАЗОНУ ВАШОЇ МРІЇ У ВАШОМУ КОНКРЕТНОМУ ВИПАДКУ

В інтернеті існує дуже багато міфів про облаштування газонів. Частково такі міфи видумують недобросовісні підрядники з метою заробітку. Гірше, коли такі поради видумують профани які приведуть до того, що газон через пару років просто почне пропадати. Довіряйте роботи професіоналам

Тепер коли ви вирішили для себе який же газон обрати, постає запитання: ЯК РЕАЛІЗУВАТИ ЗАДУМКУ?

Адже ви мрієте про те, щоби вже цього року замість бруду і розвалин, перед вашим будинком, чи в саду ріс красивий густий килим, на якому можна буде прогулюватися і насолоджуватися відпочинком зі сім’єю чи друзями. І ви звісно не хочете, щоби прикладені зусилля були даремні.

Які ж невдачі можуть вам помішати отримати хороший результат?

 • невміння самостійно правильно встановити газон
 • вибір неправильного підрядника
 • неякісно підібраний матеріал (насіння чи рулон)
 • завелика необгрунтована ціна
 • нерозуміння системи догляду за газоном ат що робити після того як все встановлено
 • та інші

Самостійне встановлення підійде тим, хто має досвід чи знайомих які вміють виконувати такі роботи і не з чуток а на реальному досвіді знають що за чим потрібно робити і де шукати. Справа це не з легких. Ми ж розглянемо варіант пошуку підрядників.

Сьогодні ринок газонів переповнений пропозиціями: встановлення в різних цінових пропозиціях, різноманітні види рулонного газону, широкий вибір насіння та матеріалів.

Як же обрати хорошу пропозицію/підрядника і не прогадати? Дуже просто! Перевірте чи підрядник пропонує разом з кошторисом (а він має бути чіткий і однозначний, без додаткових доплат):

Чому саме ці вимоги?

По-перше ми врахували основні побажання сотень наших клієнтів і знаємо, що якісно здана робота неможлива без цих факторів:

Наприклад без гарантії приживлення ви до останнього не будуте впевнені чи не даремно заплатили за газон.

Без рекомендацій з догляду ви не зможете утримати газон в такому ж гарному стані навіть протягом 2 місяців після уставки.

А без кваліфіковано підібраної основи для газону є висока ймовірність того, що ви ще довго будете виправляти цю помилку, витрачаючи свої кошти.

Всі ці вимоги вбережуть вас від непотрібних часових і фінансових вкладань. Саме тому ми пропонуємо всім нашим клієнтам вищезгадані бонуси. Таким чином ви будете впевнені що навіть, якщо щось піде не так, ви завжди впевнені в кінцевому результаті

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Варто відзначити, що яким би не був добрим грунт і відмінно підібрана суміш насіння трави чи навіть висока вартість рулонного газону, якщо не забезпечити систематичний догляд за ним, він не буде виглядати красиво.

Ми пропонуємо всім нашим клієнтам безкоштовну схему догляду за встановленим газоном, таким чином вони знають які роботи потрібно проводити щоби газон завжди залишався густим і здоровим, а не тільки в перші роки після встановлення чи посіву

І окремо також хочемо винести ще один фактор вибору підрядника  – його попередні роботи і досвід.

Погодьтеся, що компанія яка добре зарекомендувала себе раніше, має більше шансів виконати якісно роботу ніж та, яка виконує її вперше.

Ми маємо досвід роботи як з приватними так і комерційними структурами: заміські і міські будинки, ОСББ, території заводів та ресторанів, СТЦ, будівельними компаніями та державними структурами. Наш досвід це гарантія того, що ви зможете отримати очікуваний результат і навіть більше. Деякі з наших останніх робіт ви можете побачити нижче

НАШ ДОСВІД

Будівельні компанії

Підряд, субпідряд. Встановлення газонів великих площ. Будь-яка форма розрахунку. Виконання термінів і бюджетів з гарантією результату.

Приватні господарства

Будь-які площі встановлення. Гарантія результату і гарантійне обслуговування. Інструкції по догляду для підтриманя ідеального вигляду

ОСББ, державні структури

Підписання договору та дотримання бюджетів. Гарантія результату і гарантійне обслуговування. Інструкції по догляду для підтримання ідеального вигляду

Промислові об’єкти

Підписання договору та дотримання бюджетів. Гарантія результату і гарантійне обслуговування. Інструкції по догляду для підтримання ідеального вигляду. Довгострокова співпраця

НАШІ РОБОТИ

 • Все
 • Благоустрій
 • Встановлення газону
 • Догляд газону
 • Комплексний догляд територій
 • Обрізка дерев
 • Обрізка плодових дерев
 • Посів газонів

Переконавшись у надійності виконавця за вищеописаними критеріями, саме час звернути на якість матеріалів які пропонуються та їхні характеристики. Про це далі

ВИБІР ЯКІСНИХ МАТЕРІАЛІВ

Відтворити відео

ГАЗОН В РУЛОНАХ ПОВИНЕН:

Наш рулонний газон відповідає всім вищесказаним вимогам. Замовивши газон у нас, ви можете бути впевнені, що обираєте найкращий в Західній Україні газон. 

Наш склад трави рулонного газону підібраний таким чином, щоб в оптимальному співвідношенні задовільнити потреби споживача:

 • Стійкість до зношуваня (витоптування)
 • Максимальна густота трави
 • Швидка регенерація
% склад канадського універсальний газонного насіння «Canada Imperial Grass»
 • 40% Тонконіг лучний, сорт Imperial Blue Kentucky Bluegrass;
 • 20% Тонконіг лучний, сорт Artic Green Kentucky Bluegrass;
 • 10% Райграс пасовищний багаторічний, сорт Perennial Ryegrass;
 • 30% Костриця червона, сорт Boreal Creeping Red.

НАСІННЯ ГАЗОНУ ПОВИННЕ:

Отже, вибір газону в насінні це дуже непередбачуваний процес. Він залежить від багатьох факторів, які на жаль дуже важко перевірити. Єдиний вихід – купувати перевірений або в надійних постачальників, або ж в компаніях які безпосередньо з ним працюють щодня

Підсумовуючи все вищесказане, стає очевидно, що якісне встановлення газону потребує спеціальних навичок.

Обирати потрібно тільки якісні матеріали, адже в перспективі правильно підібрані матеріали і рішення зекоомлять не одину тисячу в майбутньому.

Ви завжди можете проконсультуватися з питаннях по встановленню газону в наших спеціалістів або ж замовити послуги по встановленню. 

Отримайте автоматичний прорахунок вартості газону давши відповідь на 9 простих запитань і втілюйте вашу мрію про красиве подвір’я вже цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ КАТАЛОГ НАШИХ ПРОЕКТІВ? ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

© Copyright 2021 All Right Reserved

uk

ЗАЛИШТЕ ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДЬ В ЗРУЧНИЙ СПОСІБ