Аномальна зима або Як врятувати рослини

GARDENER

Покрокова інструкція по збереженню рослин у березні 2020

Тепла, безсніжна, суха зима так ніби робить все, для того, щоби нашкодити нашим рослинам. Але попереджений – значить озброєний.
.

Які проблеми виникнуть першими вже цієї весни і де ми почуємо їх відголос вже весною-літом, якщо не будемо діяти, розкажемо в статті.
.
Пост буде корисним для тих, хто має в себе на ділянці плодові дерева, газон чи кущі.
Ця тема була найцікавішою для наших підписників і набрала найбільше голосів у нашому попередньому пості ось тут

До речі, інший наш пост про те що потрібно зробити в саду вже переглянуло більше 20 000 людей
Задавайте також запитання в коментарях до поста і також отримайте відповідь в наступних порадах.

Зі школи ми знаємо, що морози вбивають значну частину вірусів, бактерій, грибкових захворювань. Так склалося, що від цьогорічної зими більшість з цих “товаришів” і їхнє спороношення не «постраждало». На жаль.
А далі ще гірше: згідно майбутніх прогнозів іде тепло і вологість! Це стимулює інтенсивний розвиток інших захворювань. Чим вища температура, тим швидше вони розвиваються і набувають складніших форм, з якими воювати дуже складно.

 

Правильно і вчасно виконані весняни роботи це основа для успішності подальших дій. Дія системних препаратів ефективна тільки тоді коли була виконана необхідна підготовка в перших тижнях сезону.

Замовте послуги садівника і переконайтеся, що безпечний і дієвий догляд за садом можливий

 

Ми ж знаємо, що знищення збудника найефективніше, на момент його найбільшої вразливості, тобто на початкових стадіях. А ідеальнй варіант – це звісно профілактика. Але ж ми завжди до останнього надіємося що негода нас омине і зайде тільки до сусіда (того що недолюблюєм).

Важливо пам’ятати!
Якщо не обрізувати дерева, то розмір дерева різко збільшується, а кількість і якість плодів різко зменшується, зимостійкість дерева слабшає.

Продовження теми правильної обрізки читайте за посиланням нижче, там ми максимально детально описали

  • Як можна провести обрізку самому і
  • Як знати що її виконують правильно,

Запрошуємо до прочитання тут

 

Отже, основним завданням є обов’язкове проедення необіхдних сезонних робіт в саду. І що дуже важливо, такі роботи не можна переносити до останнього:

  • дерева не можна обрізати під час початку сокоруху
  • обприскування не проводиться по молодих бруньках
  • грибкові захворювання починають розвиватися на поверхні рослин вже з першим сонцем
  • аерацію а скарифікацію газону потрібно робити як тільки земля стане достатньо підсушеною після зимового періоду

Так, звісно можна перенести роботи на пізніший термін, але навіщо, якщо ефективність проведення їх буде в рази меншою а наслідки затримок з доглядом потрібно буде виправляти набагато довше.

Якщо ж все робити за конкретним планом робіт і з врахуванням локальних погодніх умов, то ми гарантуємо, що всі ваші рослини віддячать вам швидким ростом і красивим виглядом.

ЩО ж робити, спитаєте ви?
Чекаємо оптимальну погоду (не дощ) і запасаємось препаратами для сезонної обробки (перевірені, безпечні і надійні), дезінфікуємо та чистимо інструмент і… слідкуємо за нашими нагадуваннями в соцмережах чи на пошті.

КОЛИ?
Відразу при перших +5 градусів C (погода дозволяє почати вже в березні). Це саме той необхідний мінімум температури, коли працюють контактні фунгіциди. Почати можна відразу з комплексу робіт в саду: відновлення газону, обрізка дерев, стрижка кущів і рослин, обприскування ВСЬОГО саду обов’язково

ЧИМ?
Хлорокис Міді. Оприскуємо всі рослини, без виключень. Газон обов’язково. Мідевмісний препарат (щоб не нашкодити хвойним): Дозування згідно інструкції і використанням здорового глузду (не 10 літрів на 3 сотики). Обробка проводиться рясно, по всій площі крони та гілок, аж до появи крапель на рослині.

НАВІЩО?
Обприскування – обов’язкове для всіх рослин. Воно і дезінфекція і превенція розвитку хвороб. А також підготовка до подальших робіт з лікування від тлі, фузаріозу, покрученості, борошнистої роси, та інших грибкових захворювань та шкідників. Це надзвичайно важливо.

ЩО доглядати?

Газон- стимуляцію росту і внесення необхідних для післязимового відновлення мікроелементів та поживних речовин.

Дерева, виноград – обрізка і обприскування. Для запобіганню розвитку грибкових захворювань. Для формування правильної крони та регулювання плодоношення, видалення непотрібних гілок.

Хвойні та інші декоративні – стрижка і обприскування для задання рослині правильних зон росту та їх здорового вигляду.

ВСІ НАШІ КЛІЄНТИ ОТРИМУЮТЬ ЗНИЖКИ ВІД 20 ДО 50% НА ПОВТОРНИЙ ДОГЛЯД. ДЕТАЛЬНІШЕ У ВАШОГО САДІВНИКА GARDENER

час до завершення прийому заявок
Дні
Години
Хвилини
Секунди
ПРОВОДИМО ПЕРЕДВЕСНЯНУ ОБРОБКУ ВІД ГРИБКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ, ЗИМУЮЧИХ ЛИЧИНОК КОМАХ ТА ВИКОНУЄМО КОМПЛЕКСНИЙ СЕЗОННИЙ ДОГЛЯД ЗА ДЕРЕВАМИ. ЗАЯВКИ ОБРОБЛЯЄМО В ПОРЯДКУ ЧЕРГИ, ТОМУ ВСТИГНЕМО НЕ ВСЮДИ – БРОНЮЙТЕ ЗАРАЗ

Звучить складно, якщо ви ніколи не мали з цим справи, еге ж?

Не забудьте також ще про десятки інших факторів, які важко врахувати не маючи навичок чи досвіду.

Є вихід: ви завжди можете довірити цю роботу вашому особистому садівнику Gardener і впевнено чекати на прихід весни. Він точно знає що робити, адже за ним як завжди стоїть команда професіоналів та . Ви в свою чергу точно знатимете, що ваші зусилля не пройшли даремно, а самі ви займаєтеся тим, що вам подобається. Щоб дізнатися що саме буде найкращим для вашого саду, звертайся за посиланням

Що буде, якщо нічого не робити?
Протягом вегетаційного періоду системні фунгіциди не працюватимуть взагалі або діятимуть слабо, і їх використання це просто трата коштів і зусиль. Збудники хвороби з кори нікуди не дінуться самі по собі.
Памятайте: профілактика краще ніж лікування!

Корисна стаття? Пишіть свої відгуки і ми розкриватимемо такі теми ще глибше.

Переходьте в соцмережі і ставте лайк, а ми і надалі будемо ділитися своїм досвідом

З любов’ю до вас і ваших рослин, команда Gardener

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ КАТАЛОГ НАШИХ ПРОЕКТІВ? ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

© Copyright 2021 All Right Reserved

uk

ЗАЛИШТЕ ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДЬ В ЗРУЧНИЙ СПОСІБ