Правильний догляд за деревами

GARDENER

Цю інформацію не знають 99% власників присадибних ділянок. Через це вже весною вони побачать наслідки – поганий врожай плодових.
Читайте пост ⤵️ і зможете вберегти їх від загроз, які настають з осінню.
✅Як правильно провести осінню обрізку дерев без шкоди для рослини?
✅Які дії потрібно ОБОВЯЗКОВО провести у цей період для того, щоб весною отримати хороший результат і як наслідок – щедре плодоношення.

👉Пост буде корисним для тих, хто має в себе на ділянці плодові дерева чи кущі.
Ця тема була найцікавішою для наших підписників і набрала найбільше голосів у нашому попередньому пості ось тут

До речі, це відео вже переглянуло більше 34 000 людей
Ставте і ви ❤️, задавайте запитання в коментарях до поста і також отримайте відповідь в наступних порадах.

Cьогодні ділюсь власним семирічним досвідом щодо того, які роботи 💯 потрібно обов’язково провести з деревами в осінній період.

Обрізку дерев потрібно виконувати двічі на рік, в деяких випадках навіть частіше. Бажано її проводити в період коли дерево скинуло листя і середньодобова температура є вищою 10 градусів морозу

 

Буду з вами відвертим: ті, хто не доглядають за своїми плодовими рано чи пізно стикнуться з тим, що улюблені плоди 🍎вже не такі великі, а їхня кількість, якість і навіть смак суттєво знизилась. А якщо ви ще не в цій «категорії», то скажу вам із досвіду, що все це до тих пір, допоки через декілька років від вашого урожаю 🍒залишаться одні спогади, а шкідники відчуватимуть себе повноправними господарями дерева — і це у кращому випадку. Тому, якщо ви дбаєте про свою ділянку, то без регулярного та своєчасного догляду вам не обійтись. Навіть якщо у вас «минулого року все було нормально».

Що входить в поняття ДОГЛЯД спитаєте ви. Все дуже просто:
✅Обрізка дерев – для регулювання плодоношення та зміни якості і кількості плодів + як профілактика захворювань (сікатором теж можна лікувати)
✅Обприскування – знезараження після обрізки (замість садового вару); знищення грибків, частково мохів і навіть яйцекладок шкідників (до 30-50%!); надкореневе підживлення (класно коли все одним махом, правда?)
✅Осіннє підживлення – тут все просто, добриво, що не провокує ріст, а готує корінь і крону до зими.
✅Полив – його виконуємо обов’язково – мабуть ви теж стикалися з тим, що дерева на весну потріскалися. А це і є ледь не основною причиною.

А тепер трошки детальніше і по порядку:

Стригти дерева в саду можна після завершення активного сокоруху та до його початку весною. Не треба забувати, що у плодових порід в період активного росту виділяється сік, тому терміни обрізки потрібно підбирати до кожного виду індивідуально.

Важливо пам’ятати!
Якщо не обрізувати дерева, то розмір дерева різко збільшується, а кількість і якість плодів різко зменшується, зимостійкість дерева слабшає
✂️ ОБРІЗКА
Просто провести обрізку дерев, не так і складно. А як же зробити цей процес максимально комфортним і корисним для дерева? Відповідаю⤵️

1. Для роботи використовують тільки стерильний інструмент. Якісний інструмент дуже важливий для того, щоб процедура обрізки пройшла якомога безболісніше для рослин. Важливо, щоб 🔪леза були чистими та гостро відточеними. Тільки використовуючи гострі інструменти можна запобігти утворенню рваних ранових поверхонь, в які заносяться небезпечні для дерев мікроорганізми 🦠
По завершенні робіт ріжучі поверхні інструменту також очищаються (це вже більше стосується збереження інструменту)

2. Осінню 🍂 обов’язково прибираються всі хворі, мертві, засохлі та старі гілки.

3. Слід також дотримуватись горизонтальності (45°-55°) гілок 🌳і враховувати перспективні гілки заміщення на майбутню заміну існуючих.

4. Не робимо з дерева пальму 🌴 і не зрізаємо плодові бруньки, якщо нема загрози надмірного плодоношення і як наслідок зламу гілки.

5.  Продовження теми правильної обрізки читайте за посиланням нижче, там ми максимально детально описали Як можна провести обрізку самому і Як знати що її виконують правильно, Запрошуємо до прочитання тут  

ТІЛЬКИ ДО 29 ЛЮТОГО 2020 РОКУ
ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ ОБПРИСКУВАННЯ КОЖНИХ 10 ДЕРЕВ – БЕЗКОШТОВНО.

час до завершення акції

Дні
Години
Хвилини
Секунди

час до завершення прийому заявок

Дні
Години
Хвилини
Секунди

ПРОВОДИМО ПЕРЕДВЕСНЯНУ ОБРОБКУ ВІД ГРИБКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ, ЗИМУЮЧИХ ЛИЧИНОК КОМАХ ТА ВИКОНУЄМО КОМПЛЕКСНИЙ ВЕСНЯНИЙ ДОГЛЯД ЗА ДЕРЕВАМИ

ОБПРИСКУВАННЯ
Тут все просто: дотримуємось термпературного режиму, безпеки і здорового глузду.
Відразу скажу, що саму назву препарату тут не пишу, бо у кожного саду є свій підхіду і різна ситуація. І, як завжди, наводжу аналог з ліками – тут нема спільного вирішення (Саме тому кількість фунгіцидів і їх виробників така широка). А садівник він же як лікар – не має нашкодити, погоджуєтесь?
Хоча є один чарівний препарат, про який я напишу цілий окремий пост. Скажу тільки що він і його «родичі» – це незаміний помічник осінню. І тільки неправильне його використання може нашкодити. А загалом від нього одні плюси. Здогадуєтесь про що я❓

ПІДЖИВЛЕННЯ
Рекламою виробників знову ж таки займатися не буду, але скажу, що на ринку є як «пустишки», які ефекту не приносять, так і дуже класні недооцінені і непопулярні добрива, які дають класний результат. Вам пораджу шукати все, що має мало азоту і багато калію і фосфору у своєму складі. Осіннє підживлення це одне з трьох обовязкових підживлень щосезону. Це важливо

ПОЛИВ
Тут хотів написати ще і про інші роботи, основною з яких є власне полив.
Якщо коротко, то ті дерева, які осінню недоотримали вологи осінню, вже в зимово-весняний період не мають достатньо вологи, щоб протистояти різким температурним коливанням і палючому весняному сонцю (не побілкою єдиною) а отже і найчастіше стають жертвами таких пошкоджень (і це не грибок і не шкідник)
А ще не забувайте про інші роботи: перекопування землі приствольного круга, мульчування і навіть побілка.
Нічого не забув?

Якщо пост був корисний – пишіть що цікаво, і я почну роботу над іншим.

Звичайно, не обійтися і без спеціального інструменту. Якісний інструмент дуже важливий для того, щоб процедура обрізки пройшла якомога менш болісно для рослин. Важливо, щоб леза були чистими і гостро відточеними. Тільки використовуючи гострі інструменти можна запобігти утворенню рваних ранових поверхонь, в які заносяться небезпечні для дерев мікроорганізми. По завершенні робіт ріжучі поверхні інструменту ретельно очищаються.

ОБРІЗКА ПЛОДОВИХ ДЕРЕВ
НЕОБХІДНА ЯКЩО:​

Якщо ви впізнали свою ситуацію, то зв’яжіться з вашим садівником для отримання безкоштовної консультації

ЩО ДАЄ ПРАВИЛЬНА ОБРІЗКА ДЕРЕВ?

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ОБРІЗКИ ПЛОДОВИХ ДЕРЕВ

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Варто відзначити, що яким би не був якісним сорт дерева чи правильно обрані місце для висадки, якість і кількість майбутніх плодів залежатиме від подальшого догляду за ними.  

Загалом догляд за деревами зводиться до комплексу конкретних кроків і дій, які потрібно зробити в залежності від особливостей сорту, природних умов, виду шкідників та хвороб, сезонності та деяких змінних факторів впливу.  

Обирайте свій комплекс по догляду за деревами і переконайтеся, що красиві і соковиті плоди це реальність, яка може бути у вас за вікном вже зараз.

Навіть безнадійні на перший погляд дерева можуть виглядати гарно і оригінально якщо до їхньої обрізки візьмуться професіонали своєї справи. Адже досвід обрізки і бачення “на перспективу” майбутнього дерева це майстерність, якою володіють одиниці.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Схожі статті

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ КАТАЛОГ НАШИХ ПРОЕКТІВ? ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

© Copyright 2021 Все права защищены

ru_RU

ЗАЛИШТЕ ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДЬ В ЗРУЧНИЙ СПОСІБ